Pėdų masažas

Nauja Pėdų masažas

ONLINE seminaro video įrašas

Pėdų masažas – tai senovinė technika, kilusi senovės Kinijoje. Šio masažo metodikos buvo vystomos ir tobulinamos daugiau nei 3000 metų. Reguliarūs masažo seansai padeda išvengti ir gydo visą eilę susirgimų, tokių kaip galvos skausmai, skausmingas raumenų įtempimas, astma, vidurių užkietėjimas, sinusitas, migrena ir kt. Esmė tame, kad mūsų vidaus organai nervinėmis skaidulomis sujungti su visu likusiu organizmu, ir dalis šių receptorių yra labai arti odos paviršiaus.

Pėdų masažo filosofija, kaip ir visų kitų Tai masažo metodikų filosofija, remiasi žiniomis apie 4 pagrindinius pasaulio elementus – vėjas, ugnis, vanduo ir žemė – ir tų žinių pritaikymu. Pagrindinė mintis yra tokia, kad sveikame kūne visi keturi elementai egzistuoja dinaminėje pusiausvyroje, o ligos atsiranda dėl šios pusiausvyros sutrikdymo. Masažas padeda atstatyti šių elementų pusiausvyrą organizme, stimuliuojant vienų ar kitų vidaus organų aktyvumą.

Mokymuose dalyvauti gali tiek pradedantieji, norintys palepinti savo artimuosius, tiek profesionalūs masažuotojai, ieškantis naujų būdų atpalaiduoti savo klientus.
Seminaras rusų kalba.

Mokymus veda Andrej Syrčenko - lyderiaujančios masažo mokyklos Spa Shool International įkūrėjas ir vadovas, pasaulinės klasės masažo meistras, autorinių masažo technikų dėstytojas, pasaulio ir Baltijos šalių masažo čempionatų komisijos pirmininkas.

Seminaro trukmė: 4 val

Seminaras rusų kalba.

Įsisigijus šį online mokymų įrašą, gausite prisijungimus peržiūrėti seminaro video, kurį galėsite peržiūrėti 7 dienas po įsigijimo. 

  • Prekės kodas: ONLINE4
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 35.00€
  • Be PVM: 35.00€