MAAYAN (Arbata ūminio žarnyno uždegimui gydyti)

MAAYAN (Arbata ūminio žarnyno uždegimui gydyti)

Kiekis: 20 arbatos pok.

Aprašymas: Ši arbata buvo sukurta ūminio žarnyno uždegimo gydymui. (Krono liga – tai lėtinė žarnyno liga, kuriai būdingas uždegimas, pažeidžiantis ne tik paviršinius, bet ir giliuosius žarnos sienelės sluoksnius).

Veikliosios medžiagos ir jų savybės: Siauralapis gyslotis (Plantago lanceolata) ir Azijinė centėlė (Centella asiatica): stiprina žarnyno gleivinę, kuri padeda Krono ligos ir Kolito gydymui. Italinio Šlamučio (Helichrysum italicum) lapai ir žiedai: juose yra daug flavonoidų ir kitų antioksidantų, turi veiksmingą priešuždegiminį poveikį ir skatina žaizdų bei opų gijimą. Vaistinės svilarožės (Althaea officinalis) šaknis: sudėtyje yra didelė koncentracija rišamųjų medžiagų, kurios padeda apsaugoti žarnyno gleivinę, taip pat yra pektino, kuris stiprina žarnyno sieneles. Padeda Kolito ir Krono ligos gydymui. Be to, padeda nuo rėmens ir skrandžio opų. Mastikinės pistacijos (Pistacia lentiscus) vaisiai ir lapai: juose yra gausu sakų, turinčių dezinfekuojančių savybių, yra veiksminga priešuždegiminė ir antikancerogeninė priemonė. Vitanijos migdomosios (Withania somnifera) lapai ir šaknys: turi daug antioksidantų, kurie turi įrodytą priešuždegiminį ir antikancerogeninį poveikį bei veiksmingas adaptogenines (padeda įveikti stresą) savybes. Aviečių lapai: turtingi taninais ir flavonoidais, padeda gydyti viduriavimą. Stevijos lapai: saldūs be pridėto cukraus, sustiprina kepenų funkciją. Citrininės aloyzijos lapai: turi raminamąjį antikancerogeninį poveikį.

Naudojimas: Vieną arbatos pakelį užplikyti vienu litru verdančio vandens, leisti nusistovėti 20 minučių. Gerti iki 3 stiklinių per dieną.

Apribojimai: Netinka vartoti nėščioms moterims ir vaikams iki 12 metų.

Komentaras: Per gydymo kursą rekomenduojama gerti daug skysčių.

  • Gamintojas: KEDEM
  • Prekės kodas: K18
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 23.00€
  • Be PVM: 19.01€

Žymės: sveikatinimo priemonės