GADAL (Priemonė nuo plaukų slinkimo ir atstatanti plaukų augimą)

GADAL (Priemonė nuo plaukų slinkimo ir atstatanti plaukų augimą)

Kiekis: 250 ml

Aprašymas: Augalinių ekstraktų mišinys, veiksmingas plaukų regeneravimui ir plaukų slinkimo prevencijai. Sulaiko ir apsaugo nuo plaukų slinkimo, padidina plaukų folikulų ląstelių aktyvumą, stimuliuoja naujų plaukų augimą ir daro juos stipresnius ir sveikesnius. Idealus amžius optimaliems rezultatams vyrams jaunesniems nei 40 metų, nors stebimi teigiami pokyčiai ir vyrams nuo 50 iki 60 metų. Dėl plikų galvos odos sričių, norimas rezultatas matomas po mėnesio kai atsinaujina plaukų folikulai. Rezultatai matomi tik nuolat naudojant priemonę. Nustojus naudoti priemonę, plaukai gali vėl pradėti slinkti. Dėl plaukų slinkimo moterims, ypač per hormoninius pokyčius, priemonė padeda sustabdyti plaukų slinkimą per vieną mėnesį nuo naudojimo pradžios. Nesukelia plaukų augimo kitose kūno dalyse, nes hormoninis procesas ant galvos yra visiškai kitoks nei kitose odos vietose. Taip pat priemonė naudinga po plaukų slinkimo dėl vėžio gydymo (tačiau tik po to, kai gydymas baigtas). Padeda taip pat atkurti antakių plaukus.

Savybės:

  • Pagerina galvos odos kraujotaką;
  • Skatina ląstelių dalijimąsi;
  • Sukuria optimalias hormonų sąlygas plaukų folikulų regeneracijai;
  • Nėra riebus (po priemonės naudojimo nereikia nuplauti šampūnu).

Veikliosios medžiagos: Vandeniliniai ekstraktai kartu su Vaistinio godo (Anchusa strigosa), Rozmarino, Levandos, Italinio šlamučio (Helichrysum italicum) ir Čiobrelio eteriniais aliejais.

Naudojimas: Užlašinti priemonės ant pirštų ir pirštais įmasažuoti priemonę į galvos odą kol susigers. Naudoti du kartus per dieną. Galimas šilumos pojūtis (tai normalu). Pirmas kelias valandas stenkitės neplauti galvos, kad nenuplautumėte priemonės.

Komentaras: Plaukų slinkimas dažnai paūmėja pavasarį ir rudenį. Esant galvos odos problemoms (grybelis, pleiskanos) rekomenduojama naudoti KEDEM serijos losjoną ORTAN (skirtas galvos pleiskanojimui, galvos odos niežuliui mažinti). Norint pasiekti geresnių rezultatų rekomenduojama kartu naudoti ir organizmą valančia arbatą NIKUZIT.

Prekių pristatymas

Prekės pristatomos per 7 d.d.

  • Gamintojas: KEDEM
  • Prekės kodas: K11
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 49.00€
  • Be PVM: 40.50€

Žymės: Plaukų priežiūra