Frankincenso (smilkalinių bosvelijų) eterinis aliejus (Boswellia Carterii)

Nauja Frankincenso (smilkalinių bosvelijų) eterinis aliejus (Boswellia Carterii)

Kiekis: 10 ml.

Eterinis aliejus gaunamas distiliuojant dervą iš Boswellia Carterii genties medžių. Jis turi balzaminį aromatą, ramina ir harmonizuoja. Dėl savo regeneruojančio poveikio, smilkalinių bosvelijų eterinis aliejus tinkamas naudoti riebiai ir senstančiai odai skirtuose produktuose, taip pat mišiniuose nuo strijų ir celiulito.

Puikiai dera su citrusinių vaisių eteriniais aliejais - citrina, mandarinai, apelsinai, bergamotės, greipfrutai, taip pat levandomis ir baltąja pušimi.

Prieš naudojant eterinius aliejus būtina padaryti kvėpavimo takų ar odos jautrumo testą del individualaus eterinių aliejų toleravimo.

KVĖPAVIMO TAKŲ TESTAS

Jeigu įkvėpus gryno eterinio aliejaus ar jų mišinio kvapo, nejaučiate diskomforto, kvapas malonus ir nesukelia kvėpavimo spazmų, t. y. kosulio, dusimo, tai tokį aliejų galite naudoti.

ODOS TESTAS

1 lašą eterinio aliejaus ar jų mišinio ištirpinti 0,5 - 1 arbat. šaukštelyje kokio nors augalinio aliejaus ir nedidelį kiekį įtrinti į alkūnės vidinės pusės arba riešo odą. Jeigu per 15 - 40 min. neatsiras odos suerzinimo požymių,

BENDROSIOS ETERINIŲ ALIEJŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS:

1. Laikyti vėsioje vietoje, sandariai uždarytus, originalioje pakuotėje.

2. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

3. Ant odos naudoti tik atskiestus.

4. Nenaudoti nėštumo metu.

5. Nenaudoti į vidų, išskyrus tuos atvejus, kai tai patarė specialistas.

6. Nenaudoti kartu su homeopatiniais preparatais.

Prekių pristatymas

Prekės pristatomos per 2 d.d.

  • Gamintojas: KATEKO
  • Prekės kodas: E22
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 20.00€
  • Be PVM: 16.53€

Žymės: eterinis aliejus, eteriniai aliejai, frankincenso aliejus, frankincenso eterinis, smilkalų aliejus, smilkalų eterinis, smilkalinių bosvelijų aliejus, smilkalinių bosvelijų eterinis