ALMOGAN (Aliejus skirtas spuogų gydymui)

ALMOGAN (Aliejus skirtas spuogų gydymui)

Kiekis: 10 ml.

Aprašymas: Eterinių aliejų ir žolelių mišinys alyvuogių aliejuje pasižymi galingu antiseptiniu poveikiu (ypač efektyvus prieš Staphylococcus aureus bakterijas). Greitai gydo pūlingas žaizdas, paauglių spuogus, prieš menstruacinio laikotarpio spuogus. Ši priemonė taip pat veiksminga prieš nuospaudas, virusines karpas, išorinę stafilokokinę infekciją, grybelį ir uždegimus šalia nagų.

Savybės: Apsaugo nuo bakterijų ir grybelių vystymosi ir plitimo.

Veikliosios medžiagos: Eterinių aliejų (Pelargonija ir Mirta) mišinys alyvuogių aliejaus pagrindu, aromatiniai aliejai iš Raudonėlio, Čiobrelio, Mairūno, Daržinio dašio, taip pat Pušies, Citrinų žievelės, Citrusinių lapų, Cinamono ir Mirtos (kuri apibūdinta net Biblijoje ir reguliuoja sebumo išsiskyrimą) eterinių aliejų.

Naudojimas: Aknės gydymui: Tepkite pirštu ar vatos tamponėliu tiesiai ant spuogo. Procedūrą kartoti kas 2-3 valandas (bet iki 3 kartų) kol spuogas išnyks. Priemonė ypatingai veiksminga, kai spuogas yra naujai iškilęs (pirmos 2 dienos). Procedūra turėtų būti derinama su veido valymu, vakarais naudojant ZORI odos dezinfekavimo skystį. Jei spuogai yra išplitę didesniame odos plote, rekomenduojama naudoti NOAM priešuždegiminį aliejų. Karpų (nuospaudų) gydymas: Naudoti savaitę laiko tepant ant probleminės vietos 4 kartus per dieną. Įsisenėjusioms problemoms, gali prireikti SEPHORRIS aliejaus nagų grybeliui gydyti.

Apribojimai: Produkto sudėtyje yra labai didelė eterinių aliejų koncentracija (maždaug 50%). Todėl, reikėtų vengti naudoti vaikams iki 10 metų. Nerekomenduojama tepti didelių odos plotų ar jautrios odos: aplink akis, ant pažastų ir genitalijų. Nenaudokite ant atvirų žaizdų Po naudojimo kruopščiai nusiplaukite rankas, saugokitės, kad nepatektų į akis. Patekus į akis, nuvalykite pradžioje vatos diskeliu pamirkytu bet kuriame maistiniame aliejuje ir tik po to nuplaukite vandeniu.

Įspėjimas: Šis preparatas gali sukelti laikiną paraudimą (iki 10 minučių) tos vietos kurią tepėte.

Prekių pristatymas

Prekės pristatomos per 7 d.d.

  • Gamintojas: KEDEM
  • Prekės kodas: K3
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 24.00€
  • Be PVM: 19.83€

Žymės: Paauglių odai, Spuogų gydymas